Biostimulační laser Brno

 

BIOSTIMULAČNÍ LASER  a laserová kometika MERLLIN - individuální přístup
Biostimulační laser
Živočišná buňka není schopna zpracovat denní světlo, ale dokáže výborně zužitkovat světlo laseru, které podporuje energetický metabolismus buňky.  V buňce se pak přeměňuje z energie světelné na energii buněčnou. Biostimulační účinek zvýšeného přísunu světelné energie výrazně podporuje a urychluje obnovu a zdravý vývoj poškozených buněk.
 
Laserová kosmetika Merllin Cosmetic - dvoufázové ošetření založené na aplikaci speciálního hydrogelu, aktivaci laserovým paprskem, který je umocněn domácí péči klientky. Nanášením hydrogelu 2x denně se prodlužuje  účinek laserového záření - podobně jako když zatopíte v krbu a pak jen přikládáte. Rovněž skvělý Collagen Palatine byl vyroben pro kombinaci s biostimulačním laserem MERLLIN, samozřejmě je vhodný i k použití bez laseru.
 

Ošetření biostimulačním laserem:

Před závěrečnou maskou naneseme speciální  hydrogel - podle problému, který  řešíme, vmasíruje se a osvítí  laserovým paprskem. Pak aplikujeme masku. V případě, že klientka nechce celkové ošetření, hned po očištění  nanášíme gel a osvítíme. Pokud chceme pleť pouze udržovat, stimulovat - tzv. „ pozastavit stárnutí“ – naneseme na závěr laserovou masku a osvítíme.
 

Využití biostimulačního laseru:

  • AKNÉ -  biostimulační laser napomáhá hojení zánětlivých ložisek už po několika aplikacích. Pleť ve většině případů reaguje velice spontánně a rychle.
  • VRÁSKY - biostimulační laser přispívá ke větší pružnosti a elasticitě pokožky, aktivuje tvorbu vlastního kolagenu a elastinu. Vrásky se vyhladí, pleť je projasněná, vypnutá.
  • OPAR – pokud ložisko oparu ozáříme ještě před výsevem puchýřků, opar se většinou neobjeví. Následně urychlí jeho hojení.