Chemický peeling Brno - Studio IvKa

 

Chemický peeling je velmi účinná metoda pomocí které dosáhneme nejen mladistvějšího a svěžejšího vzhledu,ale pleť zregenerujeme, zmírníme projevy stárnutí pleti, výskyt akné a pigmentací různého původu.
 

Unikátní technologie chemického peelingu Renophase

Chemický peeling BrnoTechnologie Renophase po dvacetiletém výzkumu vyvinuli síťovanou hmotu - HYDROGEL RETICULÉ - látku, obsahující výtažek ze schránek korýšů, chitosan, a další přírodní výtažky- např. Xantan a pectin.
 
Hydrogel zaručuje svým působením na kůži její propustnost pro účinné látky. Kromě toho se v něm aktivní léčebné látky stabilizují a nedochází k jejich změně působením kyslíku. Hydrogel je pak postupně uvolňuje v hlubších vrstvách kůže. Tato vlastnost hydrogelu umožňuje obohatit recepturu chemických peelingů laboratoří Renophase o další aktivní látky kromě zmíněné kyseliny glykolové. Díky tomu se mohou jednotlivé receptury věnovat konkrétním kožním problémům jako je akné, pigmentace, povadlá, stresovaná pleť, pleť změněná menopauzou, atd.
 

Chemický peeling - princip ošetření

Ošetření spočívá v aplikaci ovocných kyselin – nejčastěji kyseliny glykolové na ošetřovanou pokožku. Působením těchto kyselin se odloučí povrchové či hlubší vrstvy kůže. Následuje proces hojení, kdy se odloučené buňky kůže nahrazují novými. Pleť má po zhojení viditelně lepší obnovenou strukturu. Dochází k vyhlazení vrásek. Pleť je vyrovnaná, jemnější, hydratovaná a odstraňují se projevy akné a pigmentace.
 

Chemický peeling Rebophase RENOpeel - Unikátní technologie

Chemický peeling Laboratoires Renophase se skládá ze dvou složek, které postupně aplikujeme:
  1. Hydrogel Reticulé
  2. Peeling- komplex kyselinu glykolové
Peelingy z řady RENOpeel s komplexem kyseliny glykolové navíc obsahují ingredience dle žádaného účinku na pleť. Tyto pak mají blahodárný vliv na konkrétní kožní problém.
 

Peelingy RENOpeel

RenewLift – vhodný pro povadlou pleť a pleť s vráskami. Má liftingový účinek, zmírňuje a odstraňuje   vrásky
 
Dépigmentant – vhodný k ošetření pigmentací různého původu
 
RenewCollagens – vhodný pro revitalizaci pleti. Stimuluje kolagenový metabolismus a tak obnovuje tvorbu přirozeného kolagenu v pokožce.
 
Z celkem 5-ti chemických peelingů používám tyto 3.  Na ošetření aknózní pleti používám masku Laboratoires Renophase obsahující 20% kyselinu glykolovou a fototerapii - více v sekci Rejuvenace, v Brno-kosmetika.
 
Zpět na úvodní stránku Kosmetika Brno