Zajímavé odkazy

Kosmetické zrcátko podle vašich představ. Nejširší výběr zrcátek na českém internetu do koupelny či na noční stolek. Kosmetická zvětšovací zrcadla jsou nabízena i s LED osvětlením.

Kavitace - bezbolestná liposukce 3tí generace. Postupy a princip této revoluční metody v péči o ženskou krásu. Seznam kavitačních studií v České republice podle měst. Kavitace Brno, Kavitace Praha i další lokality.

 

Epilace ‐ Beauty Clinic Brno
Nová epilace v estetice ‐ bezbolestná permanentní epilace. Účinné epilační řešení pro ženy a muže nabízí estetické centrum Beauty Clinic v Brně. Epilace intenzivním pulzním světlem je bezbolestná, šetrná k pokožce a je vhodná pro všechny typy pleti.
Kloubní výživa Dacom - Nabízíme kvalitní doplňky stravy Dacom pro sportovce, pro ženy i pro děti.
Zvětšení prsou je velmi efektní operační zákrok u žen s nedostatečně vyvinutými prsy či u žen, u kterých došlo k redukci žlázové tkáně například při hubnutí.
Sanatorium Chotoviny
   V Ráji prádla naleznete dámské i pánské plavky různých velikostí, střihů a barev.
Dámská trička značek Xfer a Roly u nás můžete vybírat v mnoha velikostech a barvách.
Bohaté vlasy do třiceti vteřin a z pohodlí domova získáte s vlasovým zesilovačem Mane.
Doprava mikrobusem  s řidičem. Luxusní mikrobus Volkswagen California Beach je k dispozici pro firemní akce, doprava na výlety, společenské akce, pro sportovce. Doprava minibusem s profesionálem.

Autobusová doprava. Mezinárodní i vnitrostátní autodoprava dálkovými autobusy s možností lůžkové úpravy. Také doprava mikrobusem VW a Ford Transit pro 13 - 17 osob s možností přívěsu (pro vodáky, cyklisty apod.) Pro školy, sportovce i organizace.

Vedení účetnictví Brno. Nabízíme vedení účetnictví, vedení daňové evidence, vedení personální a mzdové agendy, zpracování daňových přiznání, daňové poradenství, zastupování před úřady. Dokážeme optimalizovat náklady, zpracování analýz a doporučení pro efektivitu podnikání.

 Portály měst - informační portály více než 250 vybraných měst České republiky

Katalog Portály měst sdružuje informační portály více než 250 vybraných měst ČR. Přehledně rozdělené kategorie umožňují přehled podle jednotlivých regionů s firmami a službami zde se nacházejícími. 

 

Kung Fu

Kung fu Brno škola velmistra Lam Chun Singa. Hunggar Kung fu představuje jihočínské sebeobranné bojové umění – styl Hungovy pěsti. K dispozici má oddíl plně vybavenou tělocvičnu vlastním zázemím. Cvičení pro zdraví a sebeobranu pro všechny generace.

 Vysočina ubytování

Vysočina - ubytování na Statku pod Javořicí. Krásná lokalita Vysočiny, kde končí civilizace a začíná klidná dovolená pro rodiny s dětmi nebo příznivce vyjížďky na koních. V nově rekontruovaném penzionu pod Javořicí jste vždy vítaní.

 

Cukrářská výroba cukrovinek s uplatněním tradičních receptůr. Vyrábíme svatební dorty, dětské dorty i narozeninové, minizákusky, tradiční svatební koláčky, medovník, čajové pečivo, kokosové kmeny, turecké tyčinky a speciální bezpekové a Dia produkty.

 

Stříbrné šperky

Stříbrné šperky, přívěsky, náušnice, prsteny i náhrdelníky, ocelové šperky to vše naleznete v internetovém obchodě Dobrý šperk. V nabídce také hodinky STORM, Casio, značkové hodinky Festina a další.

 

Součástí nabídky společnosti LUVR je SEO optimalizace a internetový marketing, webdesign, reklama na internetu, tvorba www stránek a eshopů, webhosting. Navrhujeme logotpy, corporate identity. Služby reklamní agentury.

 

 

Váhy a váhové systémy. Výroba, prodej a servis vah a vážicích zařízení. Kalibrace vah a závaží - akreditovaná kalibrační laboratoř. Řízení vážních systémů. Výroba, montáž a opravy měřidel.

 

Katalog.kompletně.cz Katalog odkazů na různé firemní stránky včetně kosmetických salonů a studií nabízejících kavitaci a liposukci. Také zde naleznete nehtová studia nejen z Brna a okolí ale z celé ČR.

SEO katalog přináší spoustu zajímavých informací z oblasti našeho života. 

 

V katalogu webových stránek Kvalitně - okamžitě.eu jsou zařazeny pouze funkční a užitečné webové stránky, které jsou tu pro Vás. Kvalitne.okamzite.eu

 

Vedení účetnictví Praha. Nabízíme vedení účetnictví, vedení daňové evidence, vedení personální a mzdové agendy, zpracování daňových přiznání, daňové poradenství, zastupování před úřady. Dokážeme optimalizovat náklady, zpracování analýz a doporučení pro efektivitu podnikání.

Dodáváme repasované vyvíječe páry do všech provozů. Na vyvíječe páry zajistíme demontáž i montáž, uvedení do provozu a poskytneme záruku. Také dodávka a vystrojení  nerezových nádrží, úpravny vody, dávkovací čerpadla. Dlouholeté zkušenosti v oboru.

Dodáváme, vyrábíme a montujeme nákladní výtahy, výtahy pro automobily i osobní výtahy. Provádíme servis výtahů, jejich revize , opravy výtahů, modernizace i zkoušky. Výtahové šachty. Jsme firma s dlouholetou zkušeností v oboru.

 

Plesové šatyPůjčkyE-cigaretaDiesel, Replay, Guess a Nákupy se slevou

 
  Audit a auditorské služby - Fiza a.s. - nabízíme komplexní služby v oblati daňového poradenství a optimalizace, auditing a auditorské služby, ekonomicko organizační poradenství. Jsme profesionálové ve svém oboru.
 

Hodinový manžel Brno poskytuje nejrůznější práce především pro domácnosti ale i firmy. V případě zájmu nakoupí vybraný materiál i zboží a přiveze do místa realizace. Hodinový manžel poskytuje záruku 24 měsíců, garanci kvality, rychlost, spolehlivost a flexibilitu.

 

 

Společnost 1.Geo, spol. s r.o. nabízí kompletní geodetické práce na svých pracovištích Geodezie Brno, Geodezie Prostějov a Geodezie Vysočina.