Mesosystem

Mesosystem - revoluční neinvazivní ošetření bez injekcí a vedlejších účinků
 
Naše studio nabízí několik druhů ošetření. K nejoblíbenějším patří fotoporace a terapie světlem - hloubkové zpracování ampulí podle potřeb a dále Dermactif od firmy Sorisa.
Látka ze speciálních roll-onů je zapracovávána do pleti principem fotoelektroporace. Jedná se o velice účinnou a nebolestivou alternativu k injekčním – invazivním metodám.
 
Jedná se o působení elektrických impulsů, které pronikají přes pokožku až do buněčné membrány. Vytvořenými „kanálky“ se dostanou účinné kosmetické látky přesně tam, kam mají. Současným působením elektrického impulsu dochází ke stimulaci svalstva, zvýšení přívodu kyslíku do tkání, ke stimulaci lymfy a vpravení aktivních látek přímo do dermis.
 
 
DERMOACTIV - hydratuje, dochází k mikrostimulaci kožních cév a anti-aging účinky vidíme už po prvním sezení.
 
Dermoaktiv
 
Fototerapie - je založena na působení světla určité vlnové délky - v tomto případě červeného LED světla o vlnové délce 617nm. Světlo je absorbováno na buněčné úrovni,což má zásadní a významný efekt pro pokožku
 
Fotoelektroporace je kombinací elektroporace a fototerapie, v současné době nejúčinnější metoda pro vpravení látek do tkání na buněčné úrovni.
 
Kyselina hyaluronová je důležitým stavebním prvkem kůže. Její aplikace přináší intenzivní hydrataci, následné vypětí a zpevnění pokožky.
 
 

Něco pro domácí péči:

S Dermaheal Cosmeteutical utečete vráskám
Je vaše pleť povadlá, unavená, objevují se vrásky? Ranní pohled do zrcadla vám kazí den a večer to není o moc lepší? Neztrácejte optimismus. Vyzkoušejte Dermaheal Cosmeteutical, účinnou kosmetickou řadu proti vráskám.
 
Dermaheal Cosmeteutical
 
 
 

Jak Dermaheal funguje?

Červená řada přípravků Dermaheal obsahuje růstové faktory a biomimetické peptidy. Jejich působení stimuluje produkci nových kožních buněk, tvorbu kolagenu, elastinu a dalších látek důležitých pro pevnou a mladistvou pleť. Díky jejich působení dochází ke zvýšení elasticity pleti, čímž se předchází vzniku vrásek. Pravidelnou aplikací docílíte vyhlazení již existujících vrásek a celkového omlazení pleti. 
 
Luxusní dermokosmetika
 
Podívejte se na Výsledky Mezoterapie
 
Zpět na úvodní stránku Kosmetika Brno.