Permanentní řasy

Prodloužení řas metodou řasa na řasu. Už žádná rozmazaná řasenka při sportu nebo plavání. Toužíte-li po dlouhých hustých řasách, chcete ušetřit čas a ráno si déle pospat a přitom vypadat pořád skvěle - jsem tady pro vás. Mýma rukama ve studiu Cheryl už prošlo, troufám si říct, na 1000 spokojených zákaznic.
 
Pracuji s řasami Magiclashes - společnosti distribující řasy společnosti Blink lash stylist & care
 

Něco o řasách:

Permanentní řasyJsou perfekně tvarované, ručně broušené. Vyrobeny jsou ze směsi syntetických vláken a hedvábí. Neabsorbují vlhkost a neulpívá na nich ani prach ani mastnota. Profilované tenké špičky dávají řasám přirozený vzhled, dokonale imitující přírodní řasy.

3D permanentní řasy

Absolutní novinkou v prodlužování řas je metoda 3D efect. Tato metoda vychází z původní metody prodlužování řas. Při aplikaci velmi jemných řas, které imitují řasy přírodní, je speciálním vrstvením docílen 3D efect. Budí dojem přírodních extrémně hustých řas.

Metoda 3D efect je variabilní a nabízí více možností aplikace a tím docílení speciálních efektů. 3D permanentní řasy si zamilují zvláště ženy, které touží po přirozeném vzhledu. 3D řasy se hodí jak pro krátké, tak i etrémně dlouhé řasy.

Tato metoda je absolutní novinkou a dá se apllikovat i zákaznicím, které již mají prodloužené řasy klasickou 2D metodou.

Cena za 3D permanentní řasy:

Nový set PERMANENTNICH 3D řas ....1600,- Kč
Doplněni PERMANENTNICH 3D řas.......500,- Kč

Něco o lepidlech:

Lepidla jsou hypoalergenní, v nabídce mám bezvýparovou variantu pro citlivé oči fungující (vyzkoušeno v praxi)! Lepidla zaručují maximální trvanlivost a pevnost spoje.
 
Doba aplikace nových permanentních řas je mezi 60- 90 min. Počet řas na každém oku od 50-90.
 

Kdy řasy doplnit?

Doporučuji doplnění řas po první aplikaci po 3 týdnech. Zákaznice zjistí, jak s řasami zacházet- „ zžije se s nimi“. Další doplnění je pak individuální, zpravidla po 4 týdnech. Jsou výjimky, které chodí na doplnění i po 6 týdnech.
 
Naše přírodní řasy vypadávají zhruba každých 60 dní vlivem přirozeného růstového cyklu. Doplnění je úkon méně náročný nejen časově, ale  i finančně.
 
Cena 1. Aplikace……………………………………………………………………………..... 1500,- Kč
Cena doplnění (podle náročnosti a stavu řas)……………………………………. 350- 600,-Kč 
 
Zdobení Swarowského kamínky, aplikace glitrových řas, aplikace dvoubarevných řas - ZDARMA
 
Permanentní řasy 
 
NOVINKA!
Řasy pro příležitostné akce………………………………………..….........…………….. 800,-Kč
 
 
 
 

Renokin Lash Lash – aktivátor růstu vlastních řas

Lash lash používá velmi vyspělou technologii nanokapslí a biomimetických peptidů. Sérum se aplikuje pomocí štětečku a efekt je vidět již za 4 týdny. Nové balení 5ml vystačí na dobu 3 týdnů.
 
Permanentní řasy- ukázky prací
 Barevné řasy  - ukázky prací

Zpět na úvodní stránku Kosmetika Brno