Kosmetika Brno - reference

Vážení zákazníci, budeme rádi, pokud jste byli v našem salonu za Vaše hodnocení. Co se Vám u nás libilo, co by jste rádi zlepšili, jako služby Vám u nás chybí. Jak na vás působí naše nové prostory, připomínky, náměty... prostě vše, co nám napomůže služby zkvalitňovat, aby jste se rádi vraceli a dávali nám doporučení u svých známých.

 

Napsali nám

Lucie Machová, Brno

P. Kateřinu mi doporučila maminka, která si u ní nechala tetovat horní linky a konturu rtů. Po zahojení nebyla nutná korekce. Mně Katka opravila PM obočí, který jsem podstoupila už dříve v jiném salonu. Obočí bylo úzké a černé. Katka mi je rozšířila a především zesvětlila na tmavě hnědou. S výsledkem jsem spokojená. Doporučuji

 

Hana Šmerdová - Pochvala paní Katce, 28.10.2013

Dobrý den, ráda bych poděkovala paní Katce za perfektní servis mého obličeje. Od té doby, co k ní pravidelně chodím, mám pleť krásně hladkou, vypnutou a zhojilo se mi i akné, se kterým jsem bezúspěšně bojovala už dlouhá léta.Chodím střídavě na mezoterapii a biostimulační laser.Na návštěvu a ošetření se vždy moc těším, protože Katka je velice příjemná a milá.Opravdu doporučuji - je to fajn relaxace s výbornými výsledky.

 

Lucka, 25.9.2013

Dobrý den, chtěla bych poděkovat a pochválit paní Katku, která mi naprosto bezbolestně vytvořila krásné permanentní horní oční linky. Zákrok, ač jsem se ho zprvu bála, jsem necítila a naopak si ho užila. Doporučuji všem i permanentní řasy, protože Vám paní Katka poradí a řasy dlouho vydrží. Doporučuji všem salon Cheryl a hlavně paní Katku, která je vždy usměvavá, plná energie, spolehlivá a milá. Děkuji :-)

 

Kateřina, 31.5.2012

Dobry den, chci Vam jen napsat, ze jste nejlepsi studio, v jakem jsem kdy byla.... At uz se jedna o kadernicke studio, ci jine... Jsem s Vami moc  spokojena a rada se k Vam vracim...:):)

Reference a vzkazy

Napište nám jak jste byly spokojené v našem studiu, případně jaké služby a procedury vás zajímají. Budeme vděční za všechny nápady, které pomohou zlepšit naše služby. Děkujeme.