Bodyter

 - Profesionální přístroj španělské firmy SORISA pro modelaci postavy -

BodyterPo kůrách kryolipolýzy a kavitace zpevněte své tělo na přístroji BODYTER ve studiu Cheryl. BODYTER remodeluje tělo, zmírňuje celulitidu, zpevní tkáň, zlepšuje kvalitu pokožky, rozproudí nám krev, regeneruje a zpevňuje svalstvo.
   

BODYTER

je termostimulační přístroj určený k profesionálnímu použití, který má exkluzivní biaktivní efekt. Jedná se o metodu založenou na kombinaci dvou způsobů práce - působení tepla a stimulace. Zajišťuje rozpad a odplavení tukových buněk, k zeštíhlení, zpevnění a tvarování těla, k poporodnímu ošetření. Normalizuje povrch pokožky.
 
Doporučuji minimálně 6- 10 aplikací v průběhu 1-2 měsíců. Délka ošetření se pohybuje mezi 60- 90 min. K dosažení lepších účinků doporučuji proložit kůru ruční nebo přístrojovou lymfatickou drenáží.  
 

BODYTER - TECHNOLOGICKÝ ZÁKLAD

 
  1. TERMOTERAPIE - nárůst teploty urychluje všechny chemické reakce v organismu. Dochází k rozšíření tepének a kapilár,což vede k lepšímu prokrvení,prokysličení, výživa tkání. Při zvýšení teploty o 4°C vede k zesílení metabolické činnosti o 20-30% oproti normálu. Důsledkem je pak zmenšení objemu tukových buněk.
  2. ELEKTROTERAPIE -  používá se pro elektrostimulaci. Dle charakteru aplikovaného proudu působí na úrovni nervů, mikrostruktur nebo na úrovni svalstva.
 
BODYTER využívá proudy o nízké a střední frekvenci s lipolytickým a normalizačním účinkem nebo s efektem zpevnění svalstva dle typu proudu. 
 
10 výstupů přístroje BODYTER nám umožňuje ošetřovat zároveň několik tělových partií- stehna, hýždě, bedra- boky, břicho, ruce. Máme 8 přednastavených a kombinovaných programů:
  • lokální nahromaděný tuk                                        
  • remodelace postavy
  • měkká celulitida
  • tvrdá celulitida
  • otoková celulitida
  • udržovací program
  • program unavených nohou
  • relaxační program
 

BODYTER - AKČNÍ NABÍDKA

 
10 OŠETŘENÍ  - 4000,- Kč 
     
Režim po ošetření bodaterem: dodržovat pitný režim, asi hodinu před cvičením nejíst. Klientka je při „cvičení“ vleže, zapojeny jsou tuky, celulitida, svaly- ty co nejintenzivněji. Po ošetření se doporučuje opět hodinu nejíst, hodně pít a omezit příjem tuků ze stravy po celou dobu trvání kúry. ošetření
 
 

Kontraindikace k ošetření bodyterem:

Kontraindikace: těhotenství, kardiostimulátor, poruchy citlivosti, varixy, bércové vředy, antikoagulační léky, infekce, fluidita, febrilní stavy, akutní zánět svalů, kovové implantáty, poraněná pokožka, horečka, nádory a novotvary.
 
bodyter při aplikaci    bodyter při aplikaci
 
Zpět na úvodní stránku Kosmetika Brno