Brno-kosmetika - studio IvKa

Naše kosmetické studio nabízí kvalitní kosmetické služby za přístupné ceny s použitím špičkových přístrojů a značkové kosmetiky. V kosmetickém oboru   máme dlouholeté zlušenosti, podložené množstvím certifikátů opravňujícím použití nejmodernějších technologií při péči o Vaši krásu. Kosmetika Brno - Studio IvKa nabízí tyto kosmetické služby:

 

Mesosystem Palmare

 Kosmetika Brno - studio IvKa 

Generátor je dalším patentovaným zařízením Dott. A. Bergonziniho. Používá se pro maximalizaci průniku aktivních látek do kůže po microneedlingu.

Generátor pracuje se třemi aktivními principy: elektroporace, radiofrekvence a modré LED světlo. Zařízení je určeno pro bipolární selektivní neinvazivní mezoterapii, která ve svém účinku navazuje na práci rolleru či pera pro mezoterapii.

Elektroporací rozumíme silnou stimulaci kůže s podpořením všech aktivních principů, které vedou k maximálnímu průniku aktivních látek do kůže a do buněk s průnikem přes buněčnou membránu. Díky elektroporaci je propustnost buňky mnohonásobně vyšší.

Radiofrekvence je tepelné zapracování aktivních látek do pokožky pomocí radiofrekvenčních vln. Pulzní modulovaná vlna má v pracovní fázi dva aktivní moduly. Na pleti pozorujeme střídavé viditelné stahy.

LED světlo (light-emitting diode = dioda emitující světlo) je světelné vlnění střední vlnové délky se specifickým účinkem.

 

Permanentní řasy

Prodloužení řas metodou řasa na řasu. Toužíte-li po dlouhých hustých řasách, chcete ušetřit čas a ráno si déle pospat a přitom vypadat pořád skvěle - jsem tady pro vás. Mýma rukama ve studiu Cheryl už prošlo, troufám si říct, na 1000 spokojených zákaznic.

 

Dárkové balíčky Kosmetika Brno IvKa

3D permanentní řasy

Absolutní novinka v prodlužování řas. Při aplikaci velmi jemných řas, které imitují řasy přírodní, je speciálním vrstvením docílen 3D efect. Budí dojem přírodních extrémně hustých řas.

 

3D vláskování obočí

Jedinečná a zcela nová metoda 3D vláskování obočí. Pomocí pera vytvoříme zcela přirozený efekt přírodních chloupků. Zcela nově vytvarované obočí můžete mít již do hodiny a vydrží vám 3 - 5 let. Vyzkoušejte tuto novinku a budete jistě spokojené.

 

Permanentní make up

Permanentní make up je metoda dlouhodobého líčení, kdy se do vrchní vrstvy pokožky pomocí speciálního přístroje vpravují barevné pigmenty. Kosmetika IvKa Brno nabízí také Permanentní make up - tzv. mikropigmentace. S permanentním make-upem. Můžete se také podívat na ukázky prací permanentního makeupu z našeho stuia.

 

Biostimulační laser Brno

Laserová kosmetika Merllin Cosmetic - dvoufázové ošetření založené na aplikaci speciálního hydrogelu, aktivaci laserovým paprskem, který je umocněn domácí péči klientky. Nanášením hydrogelu 2x denně se prodlužuje  účinek laserového záření - podobně jako když zatopíte v krbu a pak jen přikládáte. Rovněž skvělý Collagen Palatine byl vyroben pro kombinaci s biostimulačním laserem MERLLIN, samozřejmě je vhodný i k použití bez laseru.

 


 

COLLAGENLIFTLAB system


Jedná se o biostimulační ošetření s okamžitým efektem pro obnovu syntézy kolagenu. Působením biostimulačního červeného světla - masky, mimetického peptidu a působením růstového faktoru TGF-b - náhrada ošetření krevní plazmou, nasimuluje vlastní mechanismy v kůži  pro přirozenou obnovu vlastního kolagenu a elastinu. Collagenliftlab má 8 fází během ošetření, jehož součástí je také chemický peeling s kyselinou mléčnou. Procedura trvá 85 minut.

VÝSLEDKY

  • redukce vrásek
  • vyhlazení nosoretních rýh
  • vypnutí a zpevnění pokožky
  • vytvarování kontury obličeje
  • nadzvednutí koutků

 

Najdete nás na adrese: Staňkova 8c, Brno

Novinky

Permanentní řasy Brno - ukázky našich prací

14.03.2013 10:59
Postupně přidáváme ukázky našich prací jak u permanentních řas tak také ukázky permanentního make...
<< 1 | 2