Brno kosmetika - studio IvKa

Naše kosmetické studio nabízí kvalitní kosmetické služby za přístupné ceny s použitím špičkových přístrojů a značkové kosmetiky. V kosmetickém oboru   máme dlouholeté zlušenosti, podložené množstvím certifikátů opravňujícím použití nejmodernějších technologií při péči o Vaši krásu. Kosmetika Brno - Studio IvKa nabízí tyto kosmetické služby:

 

Mesosystem

Mesosystem je revoluční neinvazivní ošetření bez injekcí a vedlejších účinků. Kosmetika Brno - studio IvKa nabízí několik druhů ošetření.  Látka ze speciálních roll-onů je zapracovávána do pleti principem fotoelektroporace.

 

Permanentní řasy

Prodloužení řas metodou řasa na řasu. Toužíte-li po dlouhých hustých řasách, chcete ušetřit čas a ráno si déle pospat a přitom vypadat pořád skvěle - jsem tady pro vás. Mýma rukama ve studiu Cheryl už prošlo, troufám si říct, na 1000 spokojených zákaznic.

 

Dárkové balíčky Kosmetika Brno IvKa

3D permanentní řasy

Absolutní novinka v prodlužování řas. Při aplikaci velmi jemných řas, které imitují řasy přírodní, je speciálním vrstvením docílen 3D efect. Budí dojem přírodních extrémně hustých řas.

 

3D vláskování obočí

Jedinečná a zcela nová metoda 3D vláskování obočí. Pomocí pera vytvoříme zcela přirozený efekt přírodních chloupků. Zcela nově vytvarované obočí můžete mít již do hodiny a vydrží vám 3 - 5 let. Vyzkoušejte tuto novinku a budete jistě spokojené.

 

Permanentní make up

Permanentní make up je metoda dlouhodobého líčení, kdy se do vrchní vrstvy pokožky pomocí speciálního přístroje vpravují barevné pigmenty. Kosmetika IvKa Brno nabízí také Permanentní make up - tzv. mikropigmentace. S permanentním make-upem. Můžete se také podívat na ukázky prací permanentního makeupu z našeho stuia.

 

Biostimulační laser Brno

Laserová kosmetika Merllin Cosmetic - dvoufázové ošetření založené na aplikaci speciálního hydrogelu, aktivaci laserovým paprskem, který je umocněn domácí péči klientky. Nanášením hydrogelu 2x denně se prodlužuje  účinek laserového záření - podobně jako když zatopíte v krbu a pak jen přikládáte. Rovněž skvělý Collagen Palatine byl vyroben pro kombinaci s biostimulačním laserem MERLLIN, samozřejmě je vhodný i k použití bez laseru.

 

 

Přírodní kosmetika pevonia BOTANICA

Nově a exkluzivně v Brně nabízíme ošetření přípravky přírodní kosmetiky pevonia BOTANICA. Tato jedinečná péče, čistě na bázi přírodních produktů přináší revoluci v péči o pleť s prokazatelnými výsledky. Více o přírodní kosmetice pevonia BOTANICA.

   

 

Najdete nás na adrese: Staňkova 8c, Brno

Novinky

Permanentní řasy Brno - ukázky našich prací

14.03.2013 10:59
Postupně přidáváme ukázky našich prací jak u permanentních řas tak také ukázky permanentního make...
<< 1 | 2